šipkašipkaZpět

Turnaj staršího žactva Memoriál Rudolfa Schafera 20.-21.8.2016

23.8.2016

V sobotu 20.8.2016 uspořádal tenisový klub LTC Domažlice celostátní turnaj staršího žactva „Memoriál Rudolfa Schafera“. Nejprve se představili starší žáci, kde polovina z celkových osmi účastníků byla z našeho klubu. Bohužel však všichni naši zástupci skončili na raketách soupeřů hned v úvodním kole. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží Tadeáš Frček, který druhému nasazenému Ondřeji Dubovi ze Slavie Plzeň vydržel vzdorovat po tři sety (4/6 6/2 3/6). Palmu vítězství ověšenou hodnotnými věcnými cenami si nakonec odnesl Lukáš Janoušek z LTK Klatovy, který ve finále porazil Dubu 6/1 6/1.
Čtyřhru ovládl pár Janoušek, Duba, který ve finále jasně přehrál domácí zástupce Kryštofa Havlovice s Tadeášem Frčkem.
Mezi dívkami byl účast vyšší, 12 kusů, ovšem mezi nimi figurovala jediná domácí zástupkyně Barbora Hiklová, které ale bohužel první kolo rovněž štěstí nepřineslo. Turnaj tak stejně jako loni ovládla další klatovská hráčka, Kateřina Čiháková, která ve finále smetla Anetu Vetrákovou 6/0 6/1.
Čtyřhra dívek se nakonec rovněž stala kořistí Kačky Čihákové, která v páru s Nelou Knotkovou ve finále bez větších zaváhání porazila pár s domácí účastí Bára Hiklová, Aneta Vetráková 6/3 6/4.
„Turnaj měl solidní úroveň, zaujaly zejména finálová utkání singla chlapců a dívčích deblů“ zhodnotil událost ředitel turnaje Michal Havlovic a pozval sportovní veřejnost na turnaj mladšího žactva, který LTC Domažlice pořádá o víkendu 27.-28.srpna 2016.

Na prvním snímku se před fotografem snaží ukrýt vítězka turnaje děvčat Kateřina Čiháková. Na druhém finalisté dvouhry chlapců, vlevo vítěz Lukáš Janoušek, vpravo poražený finalista Ondřej Duba.

 

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.