šipkašipkaZpět

Turnaj mladších žáků 25.-26.8.2018

28.8.2018

Tenisová sezóna na kurtech LTC Domažlice o uplynulém víkendu pokračovala druhým turnajem mladšího žactva. Na dnešní poměry bohatá účast (17 chlapců a 19 dívek) přinesla řadu zajímavých tenisových momentů.

Mezi hochy se náš klub při účasti 7 domácích hráčů dočkal pěkného úspěchu, když Štěpán Kortus nedal šanci žádnému se soupeřů a s přehledem zvítězil - ve finále přehrál Matěje Kořána z Klatov 6/0 6/2. Ve dvojici s týmž hráčem triumfovali rovněž v soutěži čtyřher. Úspěšně si počínal rovněž Matěj Volfík, který se v singlu probojoval do semifinále (ve kterém podlehl Kořánovi 2/6 3/6) a v deblu spolu se sokolovským Adamem Novotným do finále.

Mezi dívkami ve dvouhře zvítězila na poslední chvíli přihlášená Dominika Badová, hrající za Signalbau Mariánské Lázně, když ve finále porazila Terezu Šůsovou ze Škody Plzeň 6/2 6/2. Ta si spravila chuť ve čtyřhře, kde triumfovala ve dvojici s Michaelou Veselou z Loko Plzeň. Pořadatelům udělal radost dívčí debl Jolana Hlavatá, Emma Havlovicová, který se probojoval do semifinále.

Dalším turnajem pořádaným LTC Domažlice bude turnaj dorostenců o nadcházejícím víkendu 1.-2.9.2018.

Pavouky turnaje mladších žáků

Pavouky turnaje mladších žákyň

Přejete si dostávat novinky o LTC Domažlice?

Budeme vás pravidelně informovat o novinkách, výsledcích soutěží, změnách, atd…

Prosím zkontrolujte vámi zadanou e-mailovou adresu.